WordPress ile Adım Adım Web Site Kurulumu – 2017
Eğitim serisini izleyen herkese teşekkür eder, projelerinde başarılar dilerim. İnstagram`da takip etmeyi ve wordpress konusunda uzmanlaşıp aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için Udemy’de sizler için hazırladığım kursa katılmayı unutmayın.

Merhaba arkadaşlar web site kurmak isteyenler için en ideal yol wordpress kullanmaktır. WordPress’in artıları saymak ile bitmez ama kısaca güvenlik, kolay kurulum ve yönetim, zengin tasarım seçenekleri, geliştiricilerin daima güncel tutması, açık kaynak kodlu olması ve en önemlisi bir sorun ile karşılaştığınız zaman bir çok kaynakta bu sorunun cevabını bulabiliyor olmamız wordpress i ilk tercih nedeninimiz yapmaktadır.

Hiç web tasarım ile uğraşmamış, hiç web site nasıl kurulur? WordPress nedir? Web site nedir? Kod yazmadan site nasıl kurulur? gibi soruların cevaplarını aramamış insanlar dahi bir kaç adımda kendi sitelerini wordpress ile kurabilir ve kolayca yönetebilirler. İşin en güzel yanı kolay olması değil mi? Kısacası wordpress ile herşey kolay..

Videoda bahsi geçen ürünleri tedarik edebileceğiniz yerler:

►►►Hazır, kurulu web site:

►►►Domain alabileceğiniz yerler:

►►►Hosting alabileceğiniz yerler:

►►►Tema alabileceğiniz yerler:

►Diğer sosyal medya hesaplarım

İş ve sponsorluk anlaşmaları için:
Mail: ismeteroglu@outlook.com
adresini kullanabilirsiniz.


Fuente – Source

Wordpress ile Adım Adım Web Site Kurulumu – 2017

Necesitas ayuda con wp? Entonces WPVideo es tu sitio.
Encuentra lo que buscas entre cientos de miles de videos y experiencias personales de otros usuarios. Todos los que empezamos con wp deberíamos tener acceso a esta web, ojalá yo hubiera tenido algo así cuando empecé mi camino como webmaster 🙂
Pero ahora quiero y puedo poner esta web a vuestra disposición.
Disfrutadla 😉

Need help with wp? Then WPVideo is your site.
Find what you are looking for among hundreds of thousands of videos and personal experiences of other users. All of us who started with wp should have access to this website, I wish I had something like that when I started my journey as webmaster 🙂
But now I want and I can put this website at your disposal.
Enjoy it 😉

https://www.wpvideo.eu

Publicado en Temas (Themes), Wordpress y etiquetado .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *