Si te Dezajnoni Websitin tuaj me WordPress – Tuotorial ne SHQIP
Website: , Shkarkime te ndryshme Fajle dhe Game Hacks.

Sot krijova nje WordPress Tuotorial ku kam spjeguar si te ridezajnoni nje website me wordpress duke perdorur themes qe jan shume te mira si per SEO po ashtu ju jep nje dezajn te bukur qe te shfaqeni reklama si nga google po ashtu edhe Kompani tjera.
Dezajni me WordPress se pari blehet nje domain dhe host qe ka shume ne internet pastaj instalohet skripti wordpress ne domain pastaj pas qe instalon scription wordpress te shfaqen login details qe te kesh akses per te dezajnuar websitin tuaj.
Pra WordPress eshte nje platform shume e mir qe perdoret nga miliona webmaster an e mban botes per te pasur nje websit dhe qe eshte shume kollaj te perdoresh WordPressin.
Jarida eshte nje theme shume e mir dhe nese keni deshir me konkatoni une jua jap kete theme falas sepse kjo kushton per te bler online.
Dezajno edhe ti pra nje website me wordpress duke perdor videon qe kam ngarkuar ne youtube.
Suksese.
SUBSCRIBE!

PlayList:
▶ Google Adsense Tutorials ne シ €SHQIP$

☛ Dezajne Uebsajtesh dhe Bloge te Ndryshme ☚

💲 Paypal,Payoneer dhe Llogari Bankare – Keshilla Shqip 💰

≧◉◡◉≦ Rrjetet Sociale dhe SEO – Video Keshilla ne Shqip ≧◉◡◉≦

👉 Website Traffic – Si te arrish sa me shume Vizitor – Videos

PPC – CPA, PPV etj… Video keshilla ne Shqip!

Video tjera – Te perziera – Keshilla ne Shqip

Bashkohuni ne Facebook Grupin tone qe kemi krijuar me Poshte:

FB FanPage:
Faleminderit per Viziten tuaj, Ju Lutem Beni Like,Share dhe SUBSCRIBE videot tona qe kto Video tu ndihmojn edhe te tjereve.


Fuente – Source

Si te Dezajnoni Websitin tuaj me WordPress – Tuotorial ne SHQIP

Necesitas ayuda con wp? Entonces WPVideo es tu sitio.
Encuentra lo que buscas entre cientos de miles de videos y experiencias personales de otros usuarios. Todos los que empezamos con wp deberíamos tener acceso a esta web, ojalá yo hubiera tenido algo así cuando empecé mi camino como webmaster 🙂
Pero ahora quiero y puedo poner esta web a vuestra disposición.
Disfrutadla 😉

Need help with wp? Then WPVideo is your site.
Find what you are looking for among hundreds of thousands of videos and personal experiences of other users. All of us who started with wp should have access to this website, I wish I had something like that when I started my journey as webmaster 🙂
But now I want and I can put this website at your disposal.
Enjoy it 😉

https://www.wpvideo.eu

Publicado en Adsense, SEO, Temas (Themes), Tutoriales (Tutorials), Wordpress y etiquetado .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *