Jak zainstalować Google AMP w WordPressie? WordPress SEO
Posłuchaj moich podcastów:
Odwiedź moją stronę:
Mój profil na Facebooku:

Kolejny odcinek kursu WordPress SEO, tym razem zajmę się instalacją technologii AMP w WordPressie, a więc konfiguracją wtyczek AMP i Glue for Yoast SEO & AMP. Sprawdźcie, jak wdrożyć tą technologie na waszych stronach zbudowanych w WordPressie.

AMP to technologia, której głównym zadaniem jest przyśpieszenie ładowania stron na urządzeniach mobilnych. To właśnie użytkownicy urządzeń mobilnych szczególnie cenią sobie szybkość ładowania się stron. Strony ładujące się powoli często są przez nich odrzucane. Strona wykonana w AMP zapisywana jest na serwerach cacheujacych Google i z nich jest wywoływana w momencie kiedy korzystamy z wyszukiwarki na telefonie czy tablecie. Zabieg ten pozwala znacznie przyśpieszyć proces ładowania się strony.

Dlaczego Accelerated Mobile Pages, czyli AMP, jest ważna dla SEO. Głownie dlatego, że szybkość ładowania się strony to jeden z czynników wpływających bezpośrednio na ranking strony w Google. Warto więc skorzystać z tej technologii jeśli zależy nam na tym by zwiększyć swoje szanse na zaistnienie w mobilnych wynikach wyszukiwania.


Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o moich filmach, dodaj mój kanał do swojej listy subskrybowanych.

Znajdziesz mnie też na:
LinkedIn
Twitterze


Fuente – Source

Jak zainstalować Google AMP w WordPressie? WordPress SEO

Necesitas ayuda con wp? Entonces WPVideo es tu sitio.
Encuentra lo que buscas entre cientos de miles de videos y experiencias personales de otros usuarios. Todos los que empezamos con wp deberíamos tener acceso a esta web, ojalá yo hubiera tenido algo así cuando empecé mi camino como webmaster 🙂
Pero ahora quiero y puedo poner esta web a vuestra disposición.
Disfrutadla 😉

Need help with wp? Then WPVideo is your site.
Find what you are looking for among hundreds of thousands of videos and personal experiences of other users. All of us who started with wp should have access to this website, I wish I had something like that when I started my journey as webmaster 🙂
But now I want and I can put this website at your disposal.
Enjoy it 😉

https://www.wpvideo.eu

Publicado en SEO, Wordpress y etiquetado .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *