WOOCOMMERCE NEDİR, NASIL KULLANILIR (WordPress Eklentileri)
Bu eğitim videomuzda WordPress için geliştirilen en profesyonel ve en popüler alışveriş eklentisi olan “WooCommerce” eklentisini inceledik. A dan Z ye tüm WooCommerce ayarlarını, ürün ekleme, ürün varyasyon oluşturma, kargo ayarları ve ödeme (banka havalesi, kapıda ödeme seçeneği) ve tüm ayarlamalarını bu videoda bulabilirsiniz.

WooCommerce WordPress eklentisini kullanarak birbirinden özel e-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz. Eklenti için herhangi bir ücret ödemessiniz, WordPress gibi WooCommerce eklentiside açık kaynak kodludur.

Tüm eğitim videolarıma aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Tüm WordPress Dersleri ►
WordPress Eklentileri ►
WordPress Temaları ►
WordPress İpuçları ►

Bu eğitim videosunu faydalı bulduysanız “beğenmeyi” unutmayın. Yeni web dersleri ve WordPress eğitim videolarını kaçırmamak için kanalıma abone olabilirsiniz.

Abone olun ►

Merhaba, ben Halim Kılıç. Kanalımda 8 yıllık profesyonel web tasarım geçmişimden edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum. Özellikle WordPress alt yapısı, HTML CSS arayüz tasarımları, blog sistemleri ve internet reklamcılığı hakkında videolar hazırlıyorum.

Beni buradan takip edebilirsiniz

Google Plus ►


Fuente – Source

WOOCOMMERCE NEDİR, NASIL KULLANILIR (WordPress Eklentileri)

Necesitas ayuda con wp? Entonces WPVideo es tu sitio.
Encuentra lo que buscas entre cientos de miles de videos y experiencias personales de otros usuarios. Todos los que empezamos con wp deberíamos tener acceso a esta web, ojalá yo hubiera tenido algo así cuando empecé mi camino como webmaster 🙂
Pero ahora quiero y puedo poner esta web a vuestra disposición.
Disfrutadla 😉

Need help with wp? Then WPVideo is your site.
Find what you are looking for among hundreds of thousands of videos and personal experiences of other users. All of us who started with wp should have access to this website, I wish I had something like that when I started my journey as webmaster 🙂
But now I want and I can put this website at your disposal.
Enjoy it 😉

https://www.wpvideo.eu

Publicado en Ecommerce, WooCommerce y etiquetado .

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *